BOGAĆ SIĘ KIEDY ŚPISZ

 Zarabianie przez internet

Opinie


Książka wciąga bez wątpienia od samego początku. Podane w niej zasady dotyczące (zapędzenia do roboty) twórczego umysłu są prosto napisane. Człowieka kusi by ją ciurkiem przeczytać , ale nie ma tak dobrze - autor wręcz karze na końcu każdego rozdziału żeby przeczytać go jeszcze raz. Polecam każdemu kto chce więcej zaczerpnąć z życia (zwłaszcza pesymistom).
 Michał C.
BUDOWLANIEC

Bardzo dobry audiobook motywujący do działania na własną korzyść. Gratka dla miłośników literatury w stylu Napoleona Hilla. Dla kogoś zaczynającego przygodą z samorozwojem może okazać się przełomowa. Dla praktyków samorozwoju na pewno ciekawa, aczkolwiek nie odkrywcza pozycja. Audio dobrej jakości, przyjemny głos lektora.. minus za angielską wymowę która momentami jest groteskowa.
 Krystian
Specjalista IT

Książka, od której wszystko się zaczęło!!! To działa, musisz tylko uwierzyć i stosować się do wskazówek zawartych w książce. Przeczytałam to około 8 miesięcy temu i od razu uwierzyłam, że odniosę sukces! Wokół mnie jest sporo niedowiarków i osób sceptycznie nastawionych do tego typu teorii, więc...nic im nie mówię, a moje czyny już wkrótce same zaświadczą o tym, że to działa :) Ja już widzę efekty - do tej pory byłam tylko "wykształconą kurą domową", a teraz pracuję nad sobe i tworzę duży projekt, wart wiele tysięcy zł :) A prawo z książki oczywiście nie dotyczy jedynie pieniędzy, ale czego tylko chcesz - szczupła sylwetka, odpowiedni partner (pewnie ten sam, którego masz :)), grzeczne dzieci, drobne sprawy dnia codziennego - jeżeli nastawisz się, że będzie miło i pzyjemnie - TAK BĘDZIE na 100%. U mnie działa, a Ty kiedy się przekonasz?
 Marta
 Mama z 2 dzieci, opieka nad domem, samodoskonalenie z ZM i szkoleniami, z wykształcenia specjalista ds Public Relations

Jak tak można? "Bogać się, kiedy śpisz" to jakiś sen! W przeciwnym razie wszyscy powinniśmy być milionerami. A jednak - nie jesteśmy milionerami bo śpimy i śnimy jakieś koszmary które nas zniewalają. Osobiście już jestem bogaty - w wiedzę jak się bogacić podczas snu, jak spać i śnić piękny sen o sukcesie. Nie trzeba chyba nikogo zachęcać by to sprawdził? Sprawdziłem i się wzbogaciłem a wszystkim sceptykom życzę kolorowych snów.
Adam Szantyka
Magister inżynier Inżynierii Środowiska, poszukujący zdrowia, szczęścia i niezależności finansowej.

.Książka ta pozwala szerzej spojrzeć na nasze możliwości oraz problemy, które wynikają z niestosowania podświadomości aby je rozwiązać. Motywuje również do działania ponieważ każdy opisany tu przypadek miał takie same możliwości a nawet brak wykształcenia nie pozwolił zniszczyć marzeń. Książkę serdecznie polecam:)
Paweł Lewandowski
Student, miłośnik samorozwoju.
Kreator stron www - przetestuj!